Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
łazik
Junior Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 13.05.2011, 12:48
Genialne

Na znak protestu na stadionach zapanuje CISZA .
Cóż za sukces rządu i premiera. Skuteczność niesamowita , Tusk zlikwidował kiboli w tydzień , tylko tupnął nogą , a już się uspokoili .
Ależ słupki z poparciem dla rządu pójdą w górę od 99% społeczeństwa .
żaden przedwyborczy strateg nie mógł lepiej tego wymyślić .