Wyświetl pojedynczy post
studio
Banita
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3184
Stary 13.05.2011, 12:46
tomek100 napisał(a):Wyświetl post
podałem przykładowo Lech / Wisła / Legia.

Wisła jest nie ważna - ważne jest dla Was żeby kibole dalej rządzili stadionami...

powiedźcie to wprost, ale nie uprawiajcie hipokryzji, że" tusk, prawa człowieka, itp...."

Nie stadionami, ale tym co sie dzieje na trybunach, rozumiem ze Ty wolisz zeby matol Tusk rzadzil trybunami? Od zarzadzania stadionami powinny byc kluby.

ps. Stadion Zaglebia i Slaska zamkniety
Odpowiedz cytując