tomek100 napisał(a):

podałem przykładowo Lech / Wisła / Legia.
Wisła jest nie ważna - ważne jest dla Was żeby kibole dalej rządzili stadionami...
powiedźcie to wprost, ale nie uprawiajcie hipokryzji, że" tusk, prawa człowieka, itp...."
|
Nie stadionami, ale tym co sie dzieje na trybunach, rozumiem ze Ty wolisz zeby matol Tusk rzadzil trybunami? Od zarzadzania stadionami powinny byc kluby.
ps. Stadion Zaglebia i Slaska zamkniety
