Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Sensej
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: z tamtąd gdzie mnie nie chcą

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 13.05.2011, 12:43
Ja już kończe ten temat.

Dla ludzi którzy nie chcą protestować.

Proponuje - spytaj Ojca, Matkę, Dziadka, Wujka jak nie znasz - kto w twojej rodzinę umarł za wolność. Każda rodzina kogoś takiego ma. Pójdź na jego grób pomódl Cię a nóż Cię natchnie.