Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44343
Stary 13.05.2011, 12:43
TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
1. mecz z Arką(1:0) przy golu Małego- asysta
2. mecz z Lechią(5:2) 2 asysty i 2 bramki
3. mecz z Cracovią(0:1) asysta przy golu Kebaba
4. mecz z Legią(4:0) asysta przy golu Brożka
5. mecz z Ruchem(3:1) bramka otwierająca wynik
6. mecz z Widzewem(2:0) bramka po dobitym karnym
7. mecz z Polonią B(2:2) bramka na dość szybkie wyrównanie
8. mecz z Jagiellonią(2:0) bramka otwierająca wynik
9. mecz z Lechią(0:3) bramka na 2:0


pomyślcie ile razy ten słaby i bez formy Kirm uratował nam dupska
no i to jest to.
Ja napisałem ze chłop ostatnio gra na note, a głuchy telefon dziś przekazał że jest słaby i bez formy.
ale skoro już tak sie bawimy, to weź zobacz jak on te bramki strzelał to raz
a dwa, co mnie najbardziej irytuje jakie miał sytuacje.
Przeciez to co mu ostatnio na tacy wyłożył Mały to trudne nie było.,
W tej głupiej rundzie ile było sytuacji że szliśmy 3 na 1 i to Andraż źle podawał.Jak Andraże lubię tak naprawde chciałbym by miał godnego rywala na boku przy który nie miałby jak grać na note.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując