TOMEK 11 napisał(a):

1. mecz z Arką(1:0) przy golu Małego- asysta
2. mecz z Lechią(5:2) 2 asysty i 2 bramki
3. mecz z Cracovią(0:1) asysta przy golu Kebaba
4. mecz z Legią(4:0) asysta przy golu Brożka
5. mecz z Ruchem(3:1) bramka otwierająca wynik
6. mecz z Widzewem(2:0) bramka po dobitym karnym
7. mecz z Polonią B(2:2) bramka na dość szybkie wyrównanie
8. mecz z Jagiellonią(2:0) bramka otwierająca wynik
9. mecz z Lechią(0:3) bramka na 2:0
pomyślcie ile razy ten słaby i bez formy Kirm uratował nam dupska
|
no i to jest to.
Ja napisałem ze chłop ostatnio gra na note, a głuchy telefon dziś przekazał że jest słaby i bez formy.
ale skoro już tak sie bawimy, to weź zobacz jak on te bramki strzelał to raz
a dwa, co mnie najbardziej irytuje jakie miał sytuacje.
Przeciez to co mu ostatnio na tacy wyłożył Mały to trudne nie było.,
W tej głupiej rundzie ile było sytuacji że szliśmy 3 na 1 i to Andraż źle podawał.Jak Andraże lubię tak naprawde chciałbym by miał godnego rywala na boku przy który nie miałby jak grać na note.