Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
PSYCHOLTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 13.05.2011, 12:43
dobra, ja każdą propozycję przyjmę, tylko jeżeli ma być tak jak na lechu to ja wolę brak dopingu niż pół stadionu doping, pół nie i wzajemne bluzgi... możemy zorganizować coś poważnego, ale wtedy trzeba to zrobić całkowicie legalnie... np w dniu meczu Wisły w Warszawie zrobić protest przeciw decyzji PZPN o zakazie wyjazdów. zgodę od prezydenta miasta, ale pewnie nie wyda z oczywistych względów... piszcie propozycje jak to ugryźć żeby nikt nie ucierpiał... bo mamy trochę czasu do derbów to trzeba to wykorzystać, żeby błędów nie pomnażać... można np zasłonić twarze na meczu szalikami, w ramach nabijania się z przepisów jakie chcą wprowadzić albo nie wiem co...