|
^^ Owszem tylko co...podejdziesz pod gniazdo i wezmiesz mic ? dobrze wiesz ze koordynowanie dopingu bez mic nie jest proste a skutki tego beda podobne jak E probowalo na Amice. Jezeli faktycznie nie bedzie dopingu to z G3 ide na G4 albo G5 i tam bede sie darl nawet sam.
|