Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
Ivory1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: Manorshithole

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 13.05.2011, 12:40
^^ Owszem tylko co...podejdziesz pod gniazdo i wezmiesz mic ? dobrze wiesz ze koordynowanie dopingu bez mic nie jest proste a skutki tego beda podobne jak E probowalo na Amice. Jezeli faktycznie nie bedzie dopingu to z G3 ide na G4 albo G5 i tam bede sie darl nawet sam.