Wyświetl pojedynczy post
zybert77
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3171
Stary 13.05.2011, 12:01
Mareq napisał(a):Wyświetl post
Guzik cie obchodzi wyrok sadu , ale prawo powinno byc przestrzegane


Oczywiscie nie ma zadnego znaczenia , ze Staruch nic zlego na tym meczu nie robił . Nie miał się tam prawa(akurat w tym przypadku jak najbardziej miał)pojawić i już.
Pozytywizm pełną gębą . Jak Ci prawnie nakażą urąbać sobie prawą rękę , to tak zrobisz.
napiszę tak żebyś zrozumiał. W sprawie Pana S. nie ma wyroku sądu, obowiązuje zakaz stadionowy wydany przez klub. Organizatorzy (w tym PZPN) meczów powinni się wymieniać informacjami o zakazach stadionowych i je wzajemnie respektować, bo nikt nie zagwarantuje, że Pan S. nie zaszczyci kolejnego człowieka strzałem w zęby na innych rozgrywkach skoro już to raz zrobił.
Przebywanie na meczu wbrew zakazowi stadionowemu jest złamaniem regulaminu obiektu - a przez to złamaniem obowiązującego prawa. Czy Wam się to podoba, czy nie.

Tumiwisizm i lenistwo klubów i PZPN mam nadzieję się skończy, bo wpuszczanie na stadion osób karanych zakazem stadionowym jest proszeniem się o kłopoty
Odpowiedz cytując