|
Tak się zastanawiam, kto w tej chwili TAK NAPRAWDĘ walczy o puchary?
Bo to są koszty, dojazdy, a pierwszej rundy eliminacji i meczy z Azerbejdżanu żadna telewizja pokazywać nie będzie.
Ponadto przygotowania trzeba wcześniej rozpocząć a więc krótsze wakacje.
Więc Ruch, Górnik na pewno nie.
Groclin i Amica tak, ale jak sprawa wygląda z Lechią i Śląskiem? W klubie jest ciśnienie na puchary czy raczej nie? Bo to może być decydujące w ostatnich kolejkach.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|