Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12579
Stary 13.05.2011, 11:57
Tak się zastanawiam, kto w tej chwili TAK NAPRAWDĘ walczy o puchary?
Bo to są koszty, dojazdy, a pierwszej rundy eliminacji i meczy z Azerbejdżanu żadna telewizja pokazywać nie będzie.
Ponadto przygotowania trzeba wcześniej rozpocząć a więc krótsze wakacje.
Więc Ruch, Górnik na pewno nie.
Groclin i Amica tak, ale jak sprawa wygląda z Lechią i Śląskiem? W klubie jest ciśnienie na puchary czy raczej nie? Bo to może być decydujące w ostatnich kolejkach.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując