|
No, strzlea, ale to nie znaczy, że trzeba mu klękać. To jest biznes, temat transferowy. Ja wiem, że Ty byś trzymał grajków pod kloszem całą karierę w Wiśle, ale jak ktoś nie idzie do przodu to będzie się cofał w rozwoju. Musi być częściej dopływ świeżej krwi do drużyny. Jesli byłaby możliwość na nim zarobić gdy ma dobre statystyki i dzięki temu zdobyć pieniądze na dalszy rozwój drużyny to czemu nie.
. .
|