Wyświetl pojedynczy post
Jery
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3169
Stary 13.05.2011, 11:54
Protest to protest i nie możemy się wyłamywać, choć ja bym wolał, żeby na takim meczu doping był.
Trzeba jechać po rządzących i pzpn...W C+ na pewno będą z tego powodu płakać i zostanie to zauważone. Wisłę można dopingować w przerwie, przed meczem i po nim... Nie wiem jakie są możliwości wniesienia oprawy, która miała być na Lechu? Szczerze mówiąc mam gdzieś to co "każe" klub... Oprawa powinna zostać zaprezentowana, a jak zamkną stadion to przyjdziemy pod.
Odpowiedz cytując