|
Protest to protest i nie możemy się wyłamywać, choć ja bym wolał, żeby na takim meczu doping był.
Trzeba jechać po rządzących i pzpn...W C+ na pewno będą z tego powodu płakać i zostanie to zauważone. Wisłę można dopingować w przerwie, przed meczem i po nim... Nie wiem jakie są możliwości wniesienia oprawy, która miała być na Lechu? Szczerze mówiąc mam gdzieś to co "każe" klub... Oprawa powinna zostać zaprezentowana, a jak zamkną stadion to przyjdziemy pod.
|