Cytat:
Ma zakaz stadionowy, więc na mecze nie powinien chodzić. Kropka.
Guzik mnie obchodzi, że dostał go w innych rozgrywkach.
|
Guzik cie obchodzi wyrok sadu , ale prawo powinno byc przestrzegane
Oczywiscie nie ma zadnego znaczenia , ze Staruch nic zlego na tym meczu nie robił . Nie miał się tam prawa(akurat w tym przypadku jak najbardziej miał)pojawić i już.
Pozytywizm pełną gębą . Jak Ci prawnie nakażą urąbać sobie prawą rękę , to tak zrobisz.