Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3168
Stary 13.05.2011, 11:51
Cytat:
Ma zakaz stadionowy, więc na mecze nie powinien chodzić. Kropka.
Guzik mnie obchodzi, że dostał go w innych rozgrywkach.
Guzik cie obchodzi wyrok sadu , ale prawo powinno byc przestrzegane


Oczywiscie nie ma zadnego znaczenia , ze Staruch nic zlego na tym meczu nie robił . Nie miał się tam prawa(akurat w tym przypadku jak najbardziej miał)pojawić i już.
Pozytywizm pełną gębą . Jak Ci prawnie nakażą urąbać sobie prawą rękę , to tak zrobisz.
Ostatnio edytowane przez Mareq : 13.05.2011 o godz. 11:53.
Odpowiedz cytując