zybert77 napisał(a):

Wg. prawa Starucha na tym meczu nie powinno być (ma zakaz stadionowy).
Jak widać nawet ludzie wysoko postawieni w SKLW mają zerowy wpływ na to jak się zachowuje kibolstwo.
Co pokazuje, że dotychczasowa droga tzw. współpracy nie zdaje egzaminu. Czas na respektowanie prawa.
|
Właśnie wszystko się rozbija o to, że według prawa miał prawo być na tym meczu. Zgodnie z przepisami, zgodnie z prawem!