Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 13.05.2011, 11:31
zybert77 napisał(a):Wyświetl post
Wg. prawa Starucha na tym meczu nie powinno być (ma zakaz stadionowy).

Jak widać nawet ludzie wysoko postawieni w SKLW mają zerowy wpływ na to jak się zachowuje kibolstwo.
Co pokazuje, że dotychczasowa droga tzw. współpracy nie zdaje egzaminu. Czas na respektowanie prawa.

Rece opadaja... Wg prawa MIAL PRAWO BYC NA MECZU. Czy Ty w ogole wiesz o czym piszesz? Pograzasz sie z kazdym postem i brniesz w ignorancji.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując