Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
legion18
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
3156
13.05.2011, 11:29
W Rzymie to jednak jest bezpiecznie, nie to co w zaściankowym Krakowie:
http://www.igol.pl/article,10744.html
http://www.manusite.pl/index.php?co=...nosci&id=16632
legion18
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do legion18
Znajdź inne posty napisane przez legion18