|
Kumaci, nie kumaci, kibole, kibice, tuskowcy, pisowcy, piszący o braku dopingu i o obwarzankach. Ca to k... jest? A nie można by zacząć niedzielnego meczu od wspólnego, jednego, wielkiego, głośnego skanowania: JEDNA WISŁA!!!
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|