bonawentura napisał(a):

|
No jakby sprzedali kogoś kluczowego, ale w zamian za kasę z transferu zakupili piłkarzy o podobnych umiejętnościach jak w zimie, to ja jestem jak najbardziej za, tylko żeby znów nie robili rewolucji - bo to byłby największy problem.
|
tylko że to byłby taki strzał w kolano, mamy jednego LP z prawdziwego zdarzenia, musielibyśmy ściągnąć 2- jednego do pierwszego składu a drugiego na ławkę, nie lepiej dokupić po prostu kogoś porządnego do Kirma żeby poczuł rywalizację bo Kirm potrafi grać na wysokim poziomie, świadczą o tym statystyki, a że nie ma konkurencji to poczuł się troszkę zbyt pewnie i tak wychodzi