Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44335
Stary 13.05.2011, 10:55
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
No jakby sprzedali kogoś kluczowego, ale w zamian za kasę z transferu zakupili piłkarzy o podobnych umiejętnościach jak w zimie, to ja jestem jak najbardziej za, tylko żeby znów nie robili rewolucji - bo to byłby największy problem.

tylko że to byłby taki strzał w kolano, mamy jednego LP z prawdziwego zdarzenia, musielibyśmy ściągnąć 2- jednego do pierwszego składu a drugiego na ławkę, nie lepiej dokupić po prostu kogoś porządnego do Kirma żeby poczuł rywalizację bo Kirm potrafi grać na wysokim poziomie, świadczą o tym statystyki, a że nie ma konkurencji to poczuł się troszkę zbyt pewnie i tak wychodzi
Odpowiedz cytując