|
zbozlo świetnie to ujął, więc moim zdaniem lepiej by było przyjdź na derby, poprowadzić doping jakiego jeszcze nigdy nie było, a nie przychodzić na mecz z Polonią Warszawa. Wyobrażacie to sobie, całe G puste w ostatnim meczu sezonu, sezonu w którym zdobywamy Mistrza. Za długo czekaliśmy na te derby... Sosnowce, Hutniki, Jopy, to było za wiele.
A od przyszłego sezonu nie kupujmy karnetów, to jedyna słuszna możliwość protestu. Nie zasilajmy klubowych kas, a zobaczycie że struchleją.
|