Oldpara napisał(a):

No to chodzmy do opery bo trudno sobie wyobrazic ze gdy tna twojego zawodnika to nie bedziesz w emocjach klnął na przeciwnika.Wiesz byłem na Górniku w sektorze rodzinnym z synem kumpla i uwierz mi emocje mna tak targały ze niestety pare razy mi sie wympsneło z ust co nieco a najlepij to skwitowal syn kumpla w domu na pytanie czy przeklinali na stadionie odpowiedział nie tato nikt nie przeklinal no oprocz wujka troche.niestety kocham swoj klub i na meczu targaja mna emocje i chcac niechcac zawsze cos wyskoczy z ust


,a takie stawianie sprawy to stary to nie Anglia my nie Arsenal ,Manchester tu trzeba tez czyms przycaignac widza ładna oprawa doping,gwarantuje ci ze jezeli to upadnie to nasze stadiony beda wygladac tak ze na Wisle bedzie 10k i nie wiecej,bo nie zawsze beda derby czy atrakcyjny przeciwnik
