Temat: Protest...
Wyświetl pojedynczy post
kasprzak11
Junior Member
 
Od: 04.2007
Skąd: Kokotów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 13.05.2011, 10:24
Po co wdajemy sie w polityczne gierki zrozumcie ze Tusk ma na to wyje.... czy bedzie doping czy nie!! powinniśmy przyjsc i kibicowac jak nigdy i pokazac ze mamy to w dupie! nie moga ultrasi wnieść oprawy prosze bardzo niech kązdy kto to czyta przyniesie po 10 kartek idzie ktoś na G2 10 kartek niebieskich idzie ktoś na g3 10 białych idzie ktos na g4 dziesiec czerwony i zrobimy sami oprawe chociaz w taki sposub co zabronia nam kartki wnieść na stadion? nie kazdy to czyta dla tego pisze żeby przynieśc po 10 czy nawet 20 kartek w taki sposub pokażemy że mamy ich gdzieś a nie tym że nie wspieramy drużyny to my jesteśmy dla druzyny żeby ich wspierać! i oświadczam że jak będę na meczu sam wstane na g3 i będe śpiewać dla naszej drużyny bo cały rzad mam w dupie
Jesteśmy Dumą Tego Miasta