Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44333
Stary 13.05.2011, 10:19
Chłopie ochłoń bo pierdzielisz jak potłuczony... Jeśli wg Ciebie odmienne opinie od Twoich obniżają poziom forum to tylko pogtatulować samooceny

Nikt się do Kirma nie dojebał, obiektywnie patrząc od jakiegoś czasu gra bardzo słabo - to jest fakt. Jego statystyki zaciemniają obraz jego gry. Niektórzy po prostu widzą szansę w tych statystykach (bo mogą się już z taką grą jak obecnie nie powtórzyć) i wietrzą korzystny dla Wisły interes. Gdyby udało się Andraża opchnąć gdzieś do ruskich za 1,5 mln E byłby to naprawdę dobry ruch. Już za połowę takiej kasy znalazłoby się nie gorszego grajka.
Odpowiedz cytując