Wyświetl pojedynczy post
kriswisla
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: KRK- Wien

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3119
Stary 13.05.2011, 10:12
Panowie poziom tej dyskusji nie wyglada dobrze Skaczecie sobie do gardel jak wygłodzone szakale,jedni i drudzy maja swoje racje,jestem z tego pokolenia 45+ ale chodze na G bo nie potrafie usiedziec,oburzenie ultrasów uwazam jak najbardziej na miejscu ale pech chcial ze Kaczor zebrał wszystkich na drugi dzien po waszej rozmowie z klubem i chyba mocno sie wystraszyli ewentualnymi restrykcjami,tajemnica poliszynela jest ze chca udupic Śląsk i Zagłebie natomiast to co było prezentowane na Arce jakos uszło uwadze wszystkim/chyba ze sie myle/,przezentowane transparenty chasła itd,itp ,a wiec w sumie to wydaje mi sie ze klub sie troche z cykorzył ,a jezeli chodzi o doping bawmy sie na przekor Tuskowi i jego swicie pokażmy ze nie jest w stanie zabic ducha kibiców to jest ,ten mecz dla nas to jest walka gladiatorow z zakonnymi to sa igrzyska swieto Krakowa i zaden pajac z Tuskolandu nie bedzie tu mieszał,a z klubem panowie z UW i SKWK trzeba usiąsc i pogadać merytorycznie wyjasnic sytuacje i to co teraz sie dzieje w Polsce,nie moze byc tak ze bedziemy sie obrazac jedni na drugich gdzie kazda ze stron uwaza ze ma racje,nieodpowiedzialne grupy debili namieszali razem z zasranym PZPN i mamy to co mamy
Ostatnio edytowane przez kriswisla : 13.05.2011 o godz. 10:15.
Odpowiedz cytując