Temat
:
Kibicowanie na polskich stadionach
Wyświetl pojedynczy post
RWD
WISŁA KRAKÓW
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline
#
3115
13.05.2011, 09:58
Raf 66
napisał(a):
dajmy upust swoim emocjom w niedzielę!
jedyne dobre wyjście, wg mnie
...i śmiejesz się bo wiesz, że wierność ma - do końca będzie trwać...
RWD
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RWD
Znajdź inne posty napisane przez RWD