crazykaro napisał(a):

|
Bo robicie wielkie halo z tego że oprawa zaostała zablokowana i jeszcze mowicie że oprawa w żaden sposób nie była kontrowersyjna więc ją ujawnijcie
|
mowie ze ja nie wiem jaka była oprawa i zbytnio mnie to nie interesuje
wazny jest dla mnie sam fakt blokady i sposób zakomunikowania o tym
bo argument użyty przez klub nie bo nie jakoś do mnie nie przemawia
a miedzy słowami pokazuje ze oprawa kontrowersyjna nie była, bo w takim wypadku pojawił by sie taki argument
i jeszcze raz apeluje o przyjscie na trening w sobote o 16!