|
Na derbach MUSI byc doping !
Nie dlatego ze lubie mecze z atmosfera, ale to bylaby nasza poddana. Przeciez o to im wlasnie chodzi ! Oni tego chca zabicia emocji - nie dopuscie do tego. W tym momencie licza sie derby i nasza feta. Nawet kosztem protestu.
|