WSB napisał(a):

|
Jakoś nie widziałem gdziekolwiek w internecie by był podany takowy szczegół. Nie uważasz ze gówno wybiórcze podkoloryzowało motyw? I gdzie pisało że krzyż był ułożony z szalików, poza tym syfem z wybiórczej?
|
W tym momencie istnieje tylko jedno wyjście. Jeśli GW pisze nieprawdę, pozostaje tylko SKWK opublikować projekt zablokowanej oprawy. Dawno trzeba było to zrobić - milczenie Stowarzyszenia w tej kwestii jest zadziwiające.
Dwa szczegóły: krzyż z szalików i napis ultras wcześniej się nie pojawiały w opisie, ale ten z GW jest po prostu bardziej szczegółowy, więc nie ma tu sprzeczności.
PS. WSN - oprócz lakonicznego komunikatu SKWK są też inne, nieoficjalne źródła. I znacznie bardziej wiarygodne.
Z mojej strony koniec tematu - nie udzielam się w dyskusji nt. oprawy, póki nie będzie oficjalnego wyjaśnienia ze strony ultras. Brak wyjaśnienia też będzie czytelnym komunikatem - potwierdzającym doniesienia GW. W takim wypadku też już powiedziałem, co miałem do powiedzenia.