Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3096
Stary 13.05.2011, 09:02
Jedno jest pewne .Musimy mówić jednym głosem. Jesli są osoby decyzyjne i coś ustalają to wszyscy bez wyjatku musza się podporządkowac albo przynajmniej nie przeszkadzać. Jak nas rozbiją to potem beda mogli zrobic wszystko. Cenzura piosenek, okrzyków, nakaz siedzenia na krzesełekach , cenzury opraw, zakaz noszenia szalików zakrywających twarze ( np.w zimie) . A pamiętajmy zgodnie z konstytucją RP :
Art. 54.
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
2.Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.


Zapisać sobie to i pamietać. Np.zgodnie z konstytucją i powyższym zapisem zakaz wywieszania oprawy jest nielegalny jeżeli nie zawiera treści wulgarnych lub obraźliwych. Na osobę/instytucję zakazującą można złożyć doniesienie do Trybunału Konstytucyjnego
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej
Odpowiedz cytując