Melikson: nie wiedziałem, że mogę zmienić kadrę
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Gwiazdor Wisły przekonuje, że przez najbliższy czas nie ma zamiaru ruszać się z Krakowa.
- Mam pewien dług wdzięczności wobec Wisły. Wykupili mnie za dobre pieniądze z mojego poprzedniego klubu, w dodatku w połowie sezonu. Nie byłoby fair, gdybym myślał teraz o promowaniu się i o innych klubach. Chcę tu zostać przez lata i spróbować odwdzięczyć się Wiśle - dodaje pomocnik.
Obeicujaco
