Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3092
Stary 13.05.2011, 08:51
Derby bez dopingu, mistrzostwo bez fety to jaks porazka. Tym glupim protestem skrzywdzimy tylko i wylacznie siebie i pilkarzy. To nawet w hiszpanii gdzie doping na stadionie mizerny jest, feta mistrzowska jest okazala na ulicach. A u nas mialoby tego zabraknac?

Wedlug mnie nalezy pokazac ze wszyscy kibice sa zjednoczeni. Bez podzialow na G i piknikow. Wszytscy jestesmy razem. W miare kulturalny doping calego stadionu zeby pokazac ze mozna swietnie sie bawic razem.
Wytracimy klubowi i rzadowi jeden zajebisty argument, ze wszytscy kibice to bandziory. Pokazemy ze tak nie jest!

Sytuacja powinna sie uspokoic do konca sezonu i mysle ze rudy da kibicom spokoj i zajmie sie kolejnym tematem zastepczym.

A jak sie nie uspokoi to bojkot. Najpierw rozgrywek pucharowych a jak to nic nie da to esktraklasy. Klub zobaczy ze bez kasy daleko nie zajedzie.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując