Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3082
Stary 13.05.2011, 08:29
widzę, że coraz więcej jest tu osób, które trzeźwą myślą i wiedzą, że doping na derbach być MUSI !

a OZSK ośmieszył się takim apelem, chłopaki z rządu śmieją się z kibiców, bo zachowujemy się jak frajerzy !

na stadionie ma być święto piłki nożnej, ma być wojna, bo gramy z Cracovią, trzeba pokazać Polsce, jaki to jest mecz i jak podchodzą do niego kibice! to sprawa honoru.

sami strzelimy sobie w stopę jeśli przestaniemy dopingować, sami siebie przy okazji wyniszczamy od środka, tworzą się kwasy i spory między kibicami - SAMI niszczymy ruch kibicowski na Wiśle, a przecież rządzącym o to właśnie chodzi....
Odpowiedz cytując