DysoN napisał(a):

Derby bez dopingu to jak ogladanie musicalu z wyciszonym glosem.
Jasne ze prawie wszyscy jeszcze o cos tam walcza, np o 6 pozycje albo utrzymanie. Jedna z takich druzyn jest sasiadka, a Ty widze chcesz im zycie to ulatwiac.
|
Powtarzam co to za ulatwianie ? Piłkarze prezentują poziom niezależny od dopingu i nie ma się co czarować.
Na zakończenie napisać można tyle, że jak młyn nie będzie prowadził dopingu, to wszystko brzydzący się kibolami kibole pokroju Oldpary i tak nie są w stanie nic zdziałać w kwestii dopingu na trybunach, pozostaje tylko wypisać swoje żale tutaj.