Wyświetl pojedynczy post
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 13.05.2011, 07:36
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Co Ty piszesz chłopie ? Inne drużyny walcza jeszcze o coś, a my już mamy to na talerzu i kwestią czasu jest jak zdobędziemy mistrza. Po drugie co to za .......enie, że jak nie będzie dopingu to piłkarze przegrają ? A jak był zajebisty doping to czemu przegrywali jak frajerzy ? Czemu jak śpiewało np. 15 tys całe 90 minut to się sfrajerzyli z meczu z Vitorią. Czemu przy świetnym dopingu przegrali z Górnikiem? Teraz nagle lament, bo jak nie będzie dopingu, to przegramy.
Derby bez dopingu to jak ogladanie musicalu z wyciszonym glosem.
Jasne ze prawie wszyscy jeszcze o cos tam walcza, np o 6 pozycje albo utrzymanie. Jedna z takich druzyn jest sasiadka, a Ty widze chcesz im zycie to ulatwiac.
DysoN
Odpowiedz cytując