Wyświetl pojedynczy post
Oldpara
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3068
Stary 13.05.2011, 07:16
Będe na E i będe darł ryja cały mecz z całych sił!

Wisła i derby są najważniejsze, a nie jakieś poronione protesty polityczne.

P.S. A tym czasem PO bije rekordy popularności - 44% wg. wczorajszego sondażu CBOS. Ale banda debili dalej myśli, że coś ugra, poza strzeleniem sobie w stopę
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
Odpowiedz cytując