|
Będe na E i będe darł ryja cały mecz z całych sił!
Wisła i derby są najważniejsze, a nie jakieś poronione protesty polityczne.
P.S. A tym czasem PO bije rekordy popularności - 44% wg. wczorajszego sondażu CBOS. Ale banda debili dalej myśli, że coś ugra, poza strzeleniem sobie w stopę
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|