Wyświetl pojedynczy post
libero
Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1329
Stary 13.05.2011, 06:07
Mam prośbę do Was. Jeśli ktoś ma zdjęcia na których widoczne są dzieci wyprowadzające piłkarzy na meczu Wisła - Lech ( W SZCZEGÓLNOŚCI DZIEWCZYNKA, KTÓRA WYPROWADZAŁA MAORA) prosiłbym o kontakt. Jestem rodzicem tej dziewczynki. Niestety siedziałem w tak dużej odległości od murawy że zdjęcia, które zrobiłem są delikatnie ujmując, słabe. Niestety w żadnej galerii serwisów nieoficjalnych i oficjalnego nie znalazłem niczego godnego uwagi.
Odpowiedz cytując