|
Mam prośbę do Was. Jeśli ktoś ma zdjęcia na których widoczne są dzieci wyprowadzające piłkarzy na meczu Wisła - Lech ( W SZCZEGÓLNOŚCI DZIEWCZYNKA, KTÓRA WYPROWADZAŁA MAORA) prosiłbym o kontakt. Jestem rodzicem tej dziewczynki. Niestety siedziałem w tak dużej odległości od murawy że zdjęcia, które zrobiłem są delikatnie ujmując, słabe. Niestety w żadnej galerii serwisów nieoficjalnych i oficjalnego nie znalazłem niczego godnego uwagi.
|