|
Nie byłem bo dla mnie mecz nie kończy się wraz z ostatnim gwizdkiem ... pozostaje spotkanie z przyjaciółmi, dyskusja o tym co się działo ... bez napinki.
Sprawa jest prosta, będzie pełno meczów z takim Górnikiem Zabrze, 14-krotnym mistrzem Polski, GKSem Bełchatów czy innymi mniej medialnymi obecnie drużynami.
Sektor E będzie miał szanse udowodnić, że potrafią dopingować faktycznie Wisłę w każdym meczu, a nie jedynie w tym na którym wypada się pokazać przed znajomymi, a sektor G będzie miał okazję do nagrodzenia Was brawami i zaśpiewania Wam "Tak się bawi, tak się bawi Wisełka".
Chyba, że te mniej medialne mecze będą dziwnym trafem mniej interesujące dla bywalców trybuny od strony Parku Jordana ...
Ostatnio edytowane przez Greeg : 13.05.2011 o godz. 00:58.
|