Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3062
Stary 13.05.2011, 00:53
crazykaro napisał(a):Wyświetl post

To jeszcze napisz skad cytat. I czemu nikt nie chce napisać jak to miało wyglądać i jaki tekst miał być w oprawie?
Napewno antysemicki, zarazem rasistowski, uderzający w rząd RP obraźliwy, szykanujący, obelżywy

przychodzi na myśl pewne hasło z oprawy Legii :Boże chroń fanatyków

crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nie rozumiesz dlaczego E dopingowało to szkoda że nie byłeś wczoraj w temacie meczowym koło 23 zanizm został wyczyszczony. Wszystko tam było dobrze opisane wraz z opiniami.
Ale ogoleni chodzi o to że nie można działac prezciw własnej drużynie w najważniejszych meczach rundy tylko po to aby zaprotestować w protescie o którym niewiele osób wiedziało i strzelić focha ze jak nie ma oprawy to nie ma dopingu. Przez pól meczu dopingu nie było i to powinno wystarczyć .Dodać jeszcze nalezy przyśpiewki typu "Wisła to my a nie wy" oraz o ustawkach po meczu i mamy obraz sytuacji.
oraz... "idzcie do domu" by być obiektywnym.
ale i tak za wszystko winni kibole...
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując