palikot napisał(a):

no i co z tego mamy?
1.zakaz wyjazdowy
2.blokowanie opraw
3.szykanowanie w GW
4.brak chęci do wspołpracy na lini przedstawiciele kibiców-klub
5.absurdalne zakazy za niektóre zjawiska typu race, dooping, przeklinanie.
To jest normalne? To jest sprawa tylko legijno-amikowa? To jest tylko pretekst do działania. Tak jak prekestem były gonitwy po murawie w Bydgoszczy do dzialań antykibicowskich, to tak samo to był pretekst do protestu, który moim zdaniem za późno zaczął mieć miejsce, bo pozwolono na szykanowanie dobrego imienia kibiców Wisły w GW, i innych mediach. Teraz płacimy za to.
|
1. Gdyby się zastanowić jak tu zmniejszyc agresję na stadionie to pierwsza rzecz jaka przychodzi na myśl to pozbyć sie kibiców gości. Ale jesli to nie pomaga i kibice tego samego klubu się pobiją miedzy sobą to przechodzimy na inny poziom normalności.
Przypomnij sobie czy cos sie wydarzyło przez ostatni rok na Wiśle jak nie było przyjeznych? No właśnie - NIC (nie licząc rac)
2. Oprawy nie związane z meczem będą teraz za każdym razem blokowane. Ale jak możnanazwać oprawą coś co nie ma związku z meczem. Mozna to raczej nazwać protestem
3. Przeszkadza ci to szykanowanie? Albo czujesz sie urażony? Nie czytaj GW to będiesz zdrowszy i nie będziesz się miał czym przejmować.
4.

?
5 race są zakazane przez UEFA albo FIFA wiec to raczej pod ich siedzibami radzę protestować. Ale doping chyba ze taki w strzykawkach

palikot napisał(a):

To jeszcze napisz skad cytat. I czemu nikt nie chce napisać jak to miało wyglądać i jaki tekst miał być w oprawie?