Wyświetl pojedynczy post
bunny
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3057
Stary 13.05.2011, 00:15
Jakakolwiek zapadnie decyzja w Naszym ruchu kibicowskim (czy będzie doping czy nie), proszę Was, dostosujmy się i bądźmy solidarni jako JEDNA BRAĆ KIBICOWSKA. Tu nie chodzi tylko o Derby czy fetę. Tu chodzi o przyszłość, która na dzień dzisiejszy maluje się w czarnych kolorach.
Ostatnio edytowane przez bunny : 13.05.2011 o godz. 00:18.
WIELCY LUDZIE WIELKI KLUB - WIĘKSZY OD NAS TYLKO BÓG
Odpowiedz cytując