Greeg napisał(a):

Ja bym radził tego użytkownika zacząć powoli ignorować, bo sieje tylko zamęt i denerwuje ludzi. Mozesz pisać uzasadniac a on dalej swoje... jakby specjalnie to robił i był złośliwy. Nie ma co pisać i sobie nerwów szargać, jemu nie wytłumaczysz bo on z tu wchodzi z założenia, żeby kogoś w....ić a nie prowadzić normalną dyskusję.
Pozdrawiam
raindog napisał(a):

|
"Ale jestem ważny. Mamo dzisiaj nie będę jadł kolacji". - to cytat, żeby nie było. Miejmy trochę szacunku do siebie. To, że Legia, czy ktoś tam nie będzie kibicować, to kwestia zrozumiała - w końcu im zamknęli stadion, a w dodatku w klubie nie jest najlepiej. Wisła jest obecnie jedynym klubem w Polsce, który zaczyna działać profesjonalnie. ...ale niektórych wzięło na mesjanizm (w przenośni i dosłownie - patrz oprawa :]).
|
no i co z tego mamy?
1.zakaz wyjazdowy
2.blokowanie opraw
3.szykanowanie w GW
4.brak chęci do wspołpracy na lini przedstawiciele kibiców-klub
5.absurdalne zakazy za niektóre zjawiska typu race, dooping, przeklinanie.
To jest normalne? To jest sprawa tylko legijno-amikowa? To jest tylko pretekst do działania. Tak jak prekestem były gonitwy po murawie w Bydgoszczy do dzialań antykibicowskich, to tak samo to był pretekst do protestu, który moim zdaniem za późno zaczął mieć miejsce, bo pozwolono na szykanowanie dobrego imienia kibiców Wisły w GW, i innych mediach. Teraz płacimy za to.
krkgiba napisał(a):

po to, aby zostać wygwizdanym, albo jeszcze po mordce dostać od odważniejszych?
albo dopingujemy wszyscy, albo nikt - ale jak widać, wiele osób nie zgadza się z taką formą protestu w postaci braku dopingu dla własnej drużyny.
|
Czyli wszyscy na G i F, bo na E i D dopinguje 5-10%
Nikt nie bedzie gwizdał przez 90 minut to fizycznie nie możliwe

Znudzi nam sie po 5 minutach. Na E nikt was nie ruszy, jak cos to stewardzi was obrnonią

Możecie jechać z koksem!! Jak zrobicie miazge, to będe sie wam kłaniał w pas!
Edit: Przenieś się na E i działaj!! Dla dobra Wisły, niektórzy na G nie mają już sił aby to wszystko trzymać w kupie. Niech zaanagżują sie inni i pokażą jakimi są oni "prawdziwymi kibicami", ponoć Wisła to też oni, więc niech działają jeżdżą na wyjazdy, robią oprawy, dopingują, a nie na forum placzą ze nie będzie dopingu.