Wyświetl pojedynczy post
Arek1906
Member
 
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3053
Stary 12.05.2011, 23:30
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post



Tak jak napisał kolega: zostało pare kolejek, sezon zbliżał się do końca - można było normalnie go dograć, a po wakacjach temat by ucichł ale grupy kibicowskie (w przeciwieństwie do klubu, któru uchronił nas przed zamknięciem stadionu na derby) nie patrzą w przyszłość, liczy się tu i teraz - wywieśmy oprawe i ...., a potem płaczmy, że mleko się rozlało i oczywiście szukajmy winnych wszędzie wokół bo oczywiście my jesteśmy ok.
Tak najlepiej pogodzmy się z tym co się teraz dzieje... jakby tak kiedyś ludzie myśleli jak ty teraz to nigdy by komuny nie obalili...chociarz jak widać teraz powoli do nas wraca.

anka1906 napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem, może sie nie znam, ale czy brak dopingu to nie jest właśnie to o co chodzi Tuskowi?
Chciał spokoju to go ma, ich nie obchodzi protest, widzą ze jest cicho, że ludzie siedzą, wiec udało im sie zrobić to nad czym tak długo myśleli. Zwykli ludzie go poprą, bo zrobił coś co nie udało sie nikomu przedtem.
Czy nie bardziej by ich wkurzyło darcie mordy na trybunach przez 90min? Zabawa mimo tego co chca nam zrobić? Pokazanie im że mamy to głęboko gdzieś, te zakazy, kary...

Nie wiem co chcemy uzyskać przez ten protest. Bedą "spokojne" mecze przez 2-3 miesiące, a potem jak o tym zapomną bedzie mega pi*********ie? I co, śpiewy przez pare meczów, potem znów zakazy i znów protest? Moim zdaniem trzeba od początku pokazać ze sie go nie boimy.

Ale jeśli taka jest decyzja, trudno przyjmuje, jednocześnie modląc sie o optymistyczne i jak najszybsze zakończenie tego protestu.
Nie ukrywam, że siedząc na krzesełku na derbach nie jedna łza popłynie...



Zaznaczam że jest to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo.
Tak tuskowi właśnie o to chodzi ale my mamy jeszcze jeden problem z zarządem... może kilka meczy bez dopingu sprawi że zarząd wstawi się za nami tak jak ma to miejsce w innych klubach.
Odpowiedz cytując