Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3052
Stary 12.05.2011, 23:27
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ludzie! Słuchajcie? Co to ma być? Jestescie tacy mocni... zorganizujcie sobie grupe osób na stadionie, która bedzie spiewać, zorganizujcie zbiórke pieniedzy na oprawe, ustalcie kto bedzie doping prowadził i fiu... bedzie feta! Niektórzy nie zgadzają się z pewnymi działaniami pewnych ludzi i zawiesili swoją działalność i na oprawy zbierać nie będą, dopingu koordynować nie będą, opraw prezentować nie będą, i to jest ich sprawa czy chcą dopingować czy nie nikt ich nie ma prawa zmuszać, tak jak pikników na wiekszości meczów i oni są ostatnimi ludźmi którzy mogą wymagać od kogoś udział w dopingu.
Sugeruje ochłonąć i uzbroić się w cierpliwość i mocne nerwy.
Jedyna prośba jest o to, żeby nie obrażać siebie nawzajem. Ci co tak chcą dopingować długo bez koordynacji nie wytrzymają.
po to, aby zostać wygwizdanym, albo jeszcze po mordce dostać od odważniejszych?

albo dopingujemy wszyscy, albo nikt - ale jak widać, wiele osób nie zgadza się z taką formą protestu w postaci braku dopingu dla własnej drużyny.
Odpowiedz cytując