palikot napisał(a):

Ludzie! Słuchajcie? Co to ma być? Jestescie tacy mocni... zorganizujcie sobie grupe osób na stadionie, która bedzie spiewać, zorganizujcie zbiórke pieniedzy na oprawe, ustalcie kto bedzie doping prowadził i fiu... bedzie feta! Niektórzy nie zgadzają się z pewnymi działaniami pewnych ludzi i zawiesili swoją działalność i na oprawy zbierać nie będą, dopingu koordynować nie będą, opraw prezentować nie będą, i to jest ich sprawa czy chcą dopingować czy nie nikt ich nie ma prawa zmuszać, tak jak pikników na wiekszości meczów i oni są ostatnimi ludźmi którzy mogą wymagać od kogoś udział w dopingu.
Sugeruje ochłonąć i uzbroić się w cierpliwość i mocne nerwy.
Jedyna prośba jest o to, żeby nie obrażać siebie nawzajem. Ci co tak chcą dopingować długo bez koordynacji nie wytrzymają.
|
po to, aby zostać wygwizdanym, albo jeszcze po mordce dostać od odważniejszych?
albo dopingujemy wszyscy, albo nikt - ale jak widać, wiele osób nie zgadza się z taką formą protestu w postaci braku dopingu dla własnej drużyny.