Mecz z Lechem byl 13 spotkaniem u siebie. Poprawcie jeslii sie myle ale race i oprawa byly tylko raz na Legii więc zostaje 11 spotkań bez tych elementów ? I co, źle było wtedy ? ktos czuł sie dyskryminowany ? teraz na Lechu było może było lepiej ?
Szkoda, ze daliśmy sie wciągnąć w tą legijno-amicowsko-rządową wojenkę (pamiętajmy od czego to się zaczęło).
julo napisał(a):

Trafnie to @Kurt ująłeś.
Zgadzam się ogólnie z Twoim poglądem.
Wg mnie trzeba protestować itp ale raczej bez nerwowych, nieprzemyślanych ruchów. Chyba raczej nie warto wychodzić przed szereg i wybijać sie czym dodatkowym niż pozostałe ekipy. Temat zamekania stadionów jak przyszedł tak szybko zniknie.
|
Tak jak napisał kolega: zostało pare kolejek, sezon zbliżał się do końca - można było normalnie go dograć, a po wakacjach temat by ucichł ale grupy kibicowskie (w przeciwieństwie do klubu, któru uchronił nas przed zamknięciem stadionu na derby) nie patrzą w przyszłość, liczy się tu i teraz - wywieśmy oprawe i ...., a potem płaczmy, że mleko się rozlało i oczywiście szukajmy winnych wszędzie wokół bo oczywiście my jesteśmy ok.