|
Hahahahaha!!! Ja k***a nie mogę...jaki protest?! Jaki brak dopingu?! Na mózgi z penisami albo tuskiem się pozamienialiście?! Zrobice na złość sobie i klubowi. Wasze zachowanie nie zrobi wrażenia na nikim!! Władzy koło ch***a latamy i tyle w temacie. Na ulice wyjść i r******ć to całe towarzystwo partyjniackie z rudym na czele. Jak wyjdzie 3 miliony kiboli na ulice to zrobimy większe wrażenie niż jak będziemy milczeć jak cioty na stadionach!!! P.S. Sorki za agresje, ale po wczorajszej żenadzie i dzisiejszych newsam mam taką ....icę, że zaraz r****ę jakiś sejm;-)
Semper Fidelis
,, Spadochroniarze nie umierają, tylko idą do piekła aby się przegrupować''
|