|
Ciekawi mnie jak inne kluby reagowałyby na zdobycie mistrzostwa np taki Lech .Im jest troche łatwiej bo maja niezłe gówno aktualnie nie wierze ze wysla nam kartke z wyrazami szacunku i respect za solidarnosc wiem ze jest pare klubów ktore Nas poprostu nienawidza i nic nie przełoza nad to ,nie wierze rowniez w to jakby lech czy jaga zdobywały majstra to by był protest to tylko moje zdanie.
|