Wyświetl pojedynczy post
Greeg
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3042
Stary 12.05.2011, 22:53
A kto Ci tą fetę zorganizuje, bo przecież klub ma nas w dupie i nie organizuje fety bo nie chce brać na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności.

Niestety, trzeba powiedzieć, że zaczęło się skoordynowane niszczenie ruchu kibicowskiego w Polsce. Ci, którzy chcą milczeć mają do tego prawo, ale są najzwyczajniejszymi konformistami.

Jedynym sposobem na wygranie tej wojny jest bojkotowanie ligi od przyszłego sezonu i pucharów. Kiedy prezesi klubów przy liczeniu pieniędzy zorientują się, że bilans się nie zgadza może zaczną myśleć i traktować poważnie ludzi, którzy na Wisłę chodzą od lat.

Jeśli nic się nie zmieni, to zamiast kupować karnet na przyszły sezon można te pieniądze przeznaczyć na wsparcie sekcji TSu a nie Spółki.

Sukces sportowy jest ważny, ale nie za wszelką cenę!!!
Odpowiedz cytując