|
A kto Ci tą fetę zorganizuje, bo przecież klub ma nas w dupie i nie organizuje fety bo nie chce brać na siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności.
Niestety, trzeba powiedzieć, że zaczęło się skoordynowane niszczenie ruchu kibicowskiego w Polsce. Ci, którzy chcą milczeć mają do tego prawo, ale są najzwyczajniejszymi konformistami.
Jedynym sposobem na wygranie tej wojny jest bojkotowanie ligi od przyszłego sezonu i pucharów. Kiedy prezesi klubów przy liczeniu pieniędzy zorientują się, że bilans się nie zgadza może zaczną myśleć i traktować poważnie ludzi, którzy na Wisłę chodzą od lat.
Jeśli nic się nie zmieni, to zamiast kupować karnet na przyszły sezon można te pieniądze przeznaczyć na wsparcie sekcji TSu a nie Spółki.
Sukces sportowy jest ważny, ale nie za wszelką cenę!!!
|