Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3040
Stary 12.05.2011, 22:51
Cytat:
Jesteśmy świadomi, że nasza walka będzie co najmniej wielomiesięczna. Jej pierwszym etapem od najbliższej kolejki jest brak dopingu i jakichkolwiek opraw na meczach ligowych wszelkich rozgrywek.
faktycznie - rząd, pzpn, policja itp bardzo się przejmą tym, że nie będzie dopingu i oprawy...

robicie źle sobie, swoim klubom, piłkarzom i kibicom.
Odpowiedz cytując