Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3039
Stary 12.05.2011, 22:48
Jestem prawie pewny, że dopingu nie będzie. Nie możemy się wyłamywać.

Szkoda, że akurat takie mecze mamy...

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja osobista opinia.
Odpowiedz cytując