Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3036
Stary 12.05.2011, 22:43
Co dalej to juz bez znaczenia, odpadaja nam dwa wyjazdy i zostaje Polonia u siebie. SKWK zawiesilo dzialalnosc wiec moze byc rowniez po fecie na rynku bo to SKWK bralo za nia odpowiedzialnosc a powatpiewam w to zeby cos sie zmienilo skoro klubowi juz wczesniej nie widzialo sie jej organizowac. Mozemy nawrzucac Tuskowi i innym, bez znaczenia, niech zamyka jak leci. Ale od nowego sezonu niestety trzeba uderzyc w budzety klubow, a co za tym idzie C+, sponsorow, dzialaczy, delegatow, PZPN i Ekstraklasa zacznie robic wszystko zeby opamietac Tuska i jego chore jazdy. Bo nie tylko kluby na tym straca ale cala ta instytucja , od C+ po PZPN.
Nie bedzie kibicow to C+ bedzie musialo sprzedawac kiepskie widowiska, nie bedzie kibicow to sponsorzy zaczna sie wycofywac ze stadionow, nie bedzie kibicow to Ekstraklasa bedzie miala nadszarpnieta reputacje, ze sprzedaja gowno a nie futbol, no i podobnie z PZPN. Plus tego taki ze pikniki stana po naszej stronie bo beda sie obawiac ze beda na wariata zamykane stadiony wiec nie bedzie sensu kupowac karnetow. Akcja nie kupowania karnetow i biletow jest najbardziej sensowna, bo jak piszecie, to czy ktos siedzi czy spiewa wiekszosc z nich nie interesuje, oni musza dostac na prawde po dupskach i zrozumiec ze z kibice to jedyna instytucja w Polsce ktorej cos sie chce jak mawia Korwin Mikke.
w zasadzie sezon najtragiczniejszy (koncowka przede wszystkim) w historii futbolu Polski i najgorzej smakujace MP dla Wisly ( do mnie do teraz nie dochodzi ze je zdobylismy, wszystko pryslo jak banka mydlana, smutek i gorycz) a smieszy mnie to tym bardziej ze powstalo tyle nowoczesnych stadionow, jakichs starc miedzy fanami i policja mozna policzyc na palcach jednej reki a jest gorzej niz 10-15 lat wstecz gdy gralo sie na rupieciach i awantura gonila awanture, rozumowanie Tuska niesamowite, obudzili sie teraz gdy jest najspokojniej w historii kibicowania
Ostatnio edytowane przez CH. : 12.05.2011 o godz. 22:55.
Odpowiedz cytując