Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3919
Stary 12.05.2011, 22:40
FraMat : szacunku do cracovii u mnie nie znajdziesz, także to, że napisałem jej nazwę z małej litery było w pełni zamierzone (czasem jak się zawieszę napiszę z dużej ;>). Dziwię się, że Wiślak mnie w tej kwestii poprawia, tym bardziej moderator. Rozumiem jakby mój post zawierał jakieś inwektywy, ale tak naprawdę jestem jednym z tych, którzy piszą o naszej koleżance w dość przyzwoity sposób (czytaj : nadający się do druku ;>)

Wracając do tematu : zgadzam się z przedmówcą, wątpię aby pasiaki próbowały ugrać z nami więcej niż 1 punkt. Ustawią autobus, zaciągną ręczny i będą czekać.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.05.2011 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując