|
Panowie powiem wam jedno ja mam teraz poważne obawy czy uda się nam ewentualną fetę mistrzowską przeprowadzić na Rynku Głównym. Po ostatnich decyzjach wcale bym się nie zdziwił gdyby powiedzieli nam "takiego wała jak Polska cała".
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 12.05.2011 o godz. 22:46.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|