Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3028
Stary 12.05.2011, 22:22
"Sezon polowania na kibiców" trwa w najlepsze. Widać teraz na stadionach trendy jest atmosfera rodem z teatru. Nie wiem skąd to zamiłowanie Tuska do tych faszystowskich metod karania kibiców. Teraz nasuwa się pytanie po co były budowane stadiony za XXX milionów złotych skoro teraz będą stały puste? Według nich całe zło jakie jest w państwie to wina kibiców, a tymczasem połowa społeczeństwa żyje na granicy wegetacji, a za chwile będzie żyła w nędzy jeśli ceny żywności pójdą w górę, ale rząd nie wie jak sobie z tym poradzić lub nie ma czasu bo eliminuje kiboli ze stadionów.

PS. Cenzura prewencyjna została wprowadzona na stadiony dzisiejszą decyzją.
Powód: uzupełnienie
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 13.05.2011 o godz. 06:53.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując